Eelkool toimub üks kord nädalas ning kohtumise kord kestab 1 tund ja 55 minutit. Eelkool algab septembri 3. nädalast ja lõppeb aprilli viimasel õppenädalal perepäevaga.

Eelkooli päevakava:

  1. tund eesti keel
  2. tund matemaatika
  3. tund kunst/ tööõpetus/ inglise keel või teadus

Päev on jaotatud kolmeks 35minutiliseks tunniks ning kaheks 5minutiliseks puhkepausiks. Kuigi tunniplaanis on kirjas eesti keel ja matemaatika, toimub õpe valdavalt üldõppe põhimõttel ja tegevused on omavahel lõimunud. Viimane tund on vahelduv, olles kord kunst, kord tööõpetus, kord inglise keel ja kord teadus. Õpetaja võib vastavalt tegevustele tundide järjestuses ja vaheldumises muudatusi teha.

Raasiku eelkool toimub teisipäeviti kell 16.00-17.55 Raasiku Koolis. Raasiku Oravakese lasteaia lapsed toimetab kooli eelkooli õpetaja. Mujalt tulnud lapsed võtab õpetaja vastu koolimajas. Eelkooli lõppedes annab eelkooli õpetaja nii Raasiku lasteaia lapsed kui mujalt tulnud lapsed vanematele üle koolimajas.

Aruküla eelkool toimub kolmapäeviti kell 16.00-17.55 Aruküla Põhikoolis. Aruküla Rukkilille lasteaia lapsed toimetab kooli eelkooli õpetaja. Mujalt tulnud lapsed võtab õpetaja vastu koolimajas. Eelkooli lõppedes annab eelkooli õpetaja nii Raasiku lasteaia lapsed kui mujalt tulnud lapsed vanematele üle koolimajas.